Kolorowe kable w oplocie

Nowość ! 
OFERUJEMY Kabel w oplocie w dowolnym przekroju - specjalnie produkowany do renowacji starych i zabytkowych samochodów w dowolnym kolorze.

Kable w oplocie – szczególnie te wyprodukowane przez nas - to niewątpliwie ciekawy element wystroju każdego wnętrza. Chyba każdy z Was zgodzi się z tym, że tradycyjne, czarne kable nie są zbyt dobrym m...

Nowość ! 
OFERUJEMY Kabel w oplocie w dowolnym przekroju - specjalnie produkowany do renowacji starych i zabytkowych samochodów w dowolnym kolorze.

Kable w oplocie – szczególnie te wyprodukowane przez nas - to niewątpliwie ciekawy element wystroju każdego wnętrza. Chyba każdy z Was zgodzi się z tym, że tradycyjne, czarne kable nie są zbyt dobrym materiałem dekoracyjnym. Ich wygląd jest nudny i praktycznie wcale nie pasuje do wnętrz naszych domów i mieszkań. Tym bardziej, powinniśmy docenić walory kabli w oplocie. Dlaczego właśnie nasze kable są najlepsze?

1. Kable w oplocie naszej produkcji, charakteryzują się pięknym wyglądem. Chociaż wiemy, że nie jest to najważniejszy aspekt, możemy stanowczo potwierdzić że wielu naszych klientów wybiera te produkty właśnie z tego powodu. W naszej ofercie, znajdziecie Państwo kable, które posiadają oploty o różnych barwach. Nie oferujemy wyłącznie nudnej bieli, czerni czy też połączenia tych obydwu kolorów. W naszej ofercie można znaleźć również kable z oplotem złotym, niebieskim, brązowym itd.
2. Oferowane przez nas kolorowe kable mogą występować w dwóch rodzajach. Niektóre z nich składają się z dwóch żył (przewód fazowy i neutralny) bądź też z trzech (w tym przypadku można podłączyć przewód ochronny). Kable w oplocie o dwóch żyłach są przeznaczone zwykle do domowych instalacji oświetleniowych – mamy tu na myśli różnego rodzaju lampki nocne itd. Tego typu oprawy oświetleniowe nie wymagają podłączenia przewodu ochronnego, gdyż zwykle nie posiadają one odpowiedniego przyłącza. Co więcej, każda z zawartych w kablu żył posiada pole przekroju równe 0,75 mm2. Taki przekrój pozwala na instalację przewodów w większości opraw oświetleniowych. 
3. Wytrzymałość elektryczna. Nasze kable w oplotach (jak to jest wspomniane powyżej) posiadają przekrój o powierzchni 0,75 mm2. Oznacza to, że maksymalny prąd jaki może przez nie przepłynąć wynosi 10 A, co jest maksymalną wartością jeśli chodzi o instalacje oświetleniowe (zwykle zabezpieczane przez bezpieczniki C10). Gwarantujemy, że prąd o tak dużej wartości nie uszkodzi oferowanych przez nas kabli. Wbrew temu, co oferuje tzw „chińszczyzna”, nasze kable są zgodne z parametrami podanymi na opakowaniu.
4. Rodzaje oplotów. Kable oferowane przez nas są oplecione oplotami wykonanymi z tworzyw sztucznych (nylon) bądź też z jedwabiu. Każdy z tych materiałów charakteryzuje się dwoma, bardzo ważnymi parametrami. Po pierwsze, posiadają one bardzo dużą rezystancję, którą można uważać za osobną warstwę izolacyjną. Po drugie, nylon i jedwab są odporne na różnego rodzaju przetarcia, co zmniejsza do zera ryzyko porażenia prądem podczas mechanicznego oddziaływania na oplot i na izolację właściwą. 

Więcej

Kolorowe kable w oplocie Jest 26 produktów.

Podkategorie

  • Telefoniczne i telewizyjne

    Biorąc pod uwagę wymienione powyżej problemy, musieliśmy tak zaprojektować nasze kable telefoniczne tak, aby poza walorami estetycznymi posiadały one dobre parametry techniczne. Produkowanie tak specjalistycznych przewodów, wymaga od nas sporej wiedzy, doświadczenia i wyczucia sytuacji panującej na rynku. Stąd też nasza oferta jest tak bogata. 

    W naszej ofercie prym wiodą kable skręcane. Dlaczego akurat takie? Ponieważ dzięki skręceniu, są one o wiele trwalsze. Oferowane przez nas kable telefoniczne posiadają oplot bawełniany. Dzięki niemu prezentują się one bardzo ciekawie i mogą stanowić interesujący element wystroju naszego domu bądź mieszkania. Oferowane przez nas produkty są dostępne w różnych kolorach – od klasycznej czerni aż po złoto. 

    Nasze kable telefoniczne charakteryzują się niewielką rezystancją. Dzięki temu tłumienie sygnału nawet na dużych odległościach jest stosunkowo niewielkie. Żyły zbudowane są z miedzi – materiał ten jest tańszy niż aluminium i jednocześnie bardziej odporny na oddziaływania mechaniczne. Ponadto bardzo dobrze przewodzi prąd. Tylko złoto, srebro i inne metale szlachetne przewodzą prąd lepiej – jednakże zastosowanie ich wiązałoby się z większymi kosztami. Podłączenie telefonu często wymaga przeciągnięcia kabla w trudnych i niebezpiecznych dla niego warunkach. Zastosowanie oplotu i warstw izolacyjnych nie tylko chroni sam kabel przed zniszczeniem, ale też zapobiega jego przetarciom (również pomiędzy poszczególnymi żyłami). Dzięki temu zagrożenie pojawienia się zwarć jest minimalne, co oczywiście przekłada się na jakość transmitowanego sygnału. 

    Wybierając nasze telefoniczne kable w oplocie, macie Państwo gwarancję otrzymania najlepszego produktu na rynku. Nie tworzymy jedynie kabli, które mają ładnie wyglądać. Nasze produkty wykonane są według wszelkich zaleceń technicznych dla tego typu przewodów. 
na stronę
Pokazuje 25 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 25 - 26 z 26 elementów