Telefoniczne i telewizyjne

Biorąc pod uwagę wymienione powyżej problemy, musieliśmy tak zaprojektować nasze kable telefoniczne tak, aby poza walorami estetycznymi posiadały one dobre parametry techniczne. Produkowanie tak specjalistycznych przewodów, wymaga od nas sporej wiedzy, doświadczenia i wyczucia sytuacji panującej na rynku. Stąd też nasza oferta jest tak bogata. 

W naszej ofercie prym wiodą kable skręcane. Dlaczego akurat takie? Ponieważ dzięki skręceniu, są one o wiele trwalsze. Oferowane przez nas kable telefoniczne posiadają oplot bawełniany. Dzięki niemu prezentują się one bardzo ciekawie i mogą stanowić interesujący element wystroju naszego domu bądź mieszkania. Oferowane przez nas produkty są dostępne w różnych kolorach – od klasycznej czerni aż po złoto. 

Nasze kable telefoniczne charakteryzują się niewielką rezystancją. Dzięki temu tłumienie sygnału nawet na dużych odległościach jest stosunkowo niewielkie. Żyły zbudowane są z miedzi – materiał ten jest tańszy niż aluminium i jednocześnie bardziej odporny na oddziaływania mechaniczne. Ponadto bardzo dobrze przewodzi prąd. Tylko złoto, srebro i inne metale szlachetne przewodzą prąd lepiej – jednakże zastosowanie ich wiązałoby się z większymi kosztami. Podłączenie telefonu często wymaga przeciągnięcia kabla w trudnych i niebezpiecznych dla niego warunkach. Zastosowanie oplotu i warstw izolacyjnych nie tylko chroni sam kabel przed zniszczeniem, ale też zapobiega jego przetarciom (również pomiędzy poszczególnymi żyłami). Dzięki temu zagrożenie pojawienia się zwarć jest minimalne, co oczywiście przekłada się na jakość transmitowanego sygnału. 

Wybierając nasze telefoniczne kable w oplocie, macie Państwo gwarancję otrzymania najlepszego produktu na rynku. Nie tworzymy jedynie kabli, które mają ładnie wyglądać. Nasze produkty wykonane są według wszelkich zaleceń technicznych dla tego typu przewodów. 
Więcej

Telefoniczne i telewizyjne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kable telefoniczne skręcane w oplocie jedwabnym

  Kolorowe kable w oplocie jedwabnym 2x0.25mm2 telefoniczne.

 • Kolorowe kable telewizyjne w oplocie - TV

  Sygnał telewizyjny który już od pewnego czasu jest sygnałem cyfrowym musi być przesłany do odbiornika w sposób bezstratny. W przeciwnym razie, na ekranie naszego telewizora zamiast obrazu, zobaczymy szereg zakłóceń, które mogą nawet skutecznie uniemożliwić oglądanie obrazu telewizyjnego... Wybierając nasze kable telewizyjne w oplocie, mają Państwo gwarancję wyboru dobrego produktu, który z pewnością Was nie zawiedzie.

  W czym tkwi ich jakość?
  Podstawową cechą kabla telewizyjnego jest odporność na zakłócenia. Mogą one być generowane z kilku źródeł:
  zakłócenia zewnętrzne – czyli pole elektromagnetyczne które wpływając na sygnał telewizyjny może je zakłócać. Przykładem mogą być tu rozmaite urządzenia elektryczne, ale też inne kable transmitujące różne sygnały.
  zakłócenia wewnętrzne – czyli zakłócenia wywołane wewnętrzną rezystancją i pojemnością przewodu, w mniejszym stopniu może je wywoływać uszkodzenie przewodu. 

  Nasze telewizyjne kable w oplocie radzą sobie doskonale z każdego rodzaju zakłóceniami. Składają się one z dwóch przewodów zaplatanych ze sobą. Każdy z nich składa się z kilku warstw izolacji wśród których wyróżnić można grubą warstwę wykonaną z diamagnetyka a także cienką warstwę ekranowania – najczęściej wykonaną z folii aluminiowej. Zastosowanie tak grubej izolacji skutecznie chroni żyłę kabla przed wpływem zewnętrznych pól magnetycznych, a także – przed porażeniem prądem o napięciu maksymalnym równym 2,5 kV Ponadto, żyły wchodzące w skład naszych kabli telewizyjnych wykonane są z miedzi, która bardzo dobrze przewodzi prąd elektryczny również o wysokich częstotliwościach. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje techniczne, dotyczące każdego z prezentowanych kabli telewizyjnych. 

  W naszym sklepie znajdziecie Państwo kable telewizyjne w oplotach czarnym i białym. Dostępne u nas kable TV posiadają oplot bawełniany. Dzięki niemu, bardzo dobrze łączą się one z wystrojem każdego domu czy też mieszkania. Bawełna prezentuje się o wiele lepiej niż tworzywa sztuczne. Oferujemy kable w różnych długościach – zależnie od zamówienia Klienta. Nasza rada: warto zawsze zakupić nieco dłuższy odcinek kabla. Podczas remontów i przemeblowań, kabel podłączony „na styk” może okazać się zbyt krótki i konieczne będzie zakupienie kolejnego. 

  Podsumowując – wybór naszych kabli telewizyjnych to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Otrzymujecie Państwo doskonałej jakości produkt, który nie tylko prezentuje się efektownie, ale również jest wykonany według szeregu polskich norm.