Kolorowe kable telewizyjne w oplocie - TV

Sygnał telewizyjny który już od pewnego czasu jest sygnałem cyfrowym musi być przesłany do odbiornika w sposób bezstratny. W przeciwnym razie, na ekranie naszego telewizora zamiast obrazu, zobaczymy szereg zakłóceń, które mogą nawet skutecznie uniemożliwić oglądanie obrazu telewizyjnego... Wybierając nasze kable telewizyjne w oplocie, mają Państ...

Sygnał telewizyjny który już od pewnego czasu jest sygnałem cyfrowym musi być przesłany do odbiornika w sposób bezstratny. W przeciwnym razie, na ekranie naszego telewizora zamiast obrazu, zobaczymy szereg zakłóceń, które mogą nawet skutecznie uniemożliwić oglądanie obrazu telewizyjnego... Wybierając nasze kable telewizyjne w oplocie, mają Państwo gwarancję wyboru dobrego produktu, który z pewnością Was nie zawiedzie.

W czym tkwi ich jakość?
Podstawową cechą kabla telewizyjnego jest odporność na zakłócenia. Mogą one być generowane z kilku źródeł:
zakłócenia zewnętrzne – czyli pole elektromagnetyczne które wpływając na sygnał telewizyjny może je zakłócać. Przykładem mogą być tu rozmaite urządzenia elektryczne, ale też inne kable transmitujące różne sygnały.
zakłócenia wewnętrzne – czyli zakłócenia wywołane wewnętrzną rezystancją i pojemnością przewodu, w mniejszym stopniu może je wywoływać uszkodzenie przewodu. 

Nasze telewizyjne kable w oplocie radzą sobie doskonale z każdego rodzaju zakłóceniami. Składają się one z dwóch przewodów zaplatanych ze sobą. Każdy z nich składa się z kilku warstw izolacji wśród których wyróżnić można grubą warstwę wykonaną z diamagnetyka a także cienką warstwę ekranowania – najczęściej wykonaną z folii aluminiowej. Zastosowanie tak grubej izolacji skutecznie chroni żyłę kabla przed wpływem zewnętrznych pól magnetycznych, a także – przed porażeniem prądem o napięciu maksymalnym równym 2,5 kV Ponadto, żyły wchodzące w skład naszych kabli telewizyjnych wykonane są z miedzi, która bardzo dobrze przewodzi prąd elektryczny również o wysokich częstotliwościach. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje techniczne, dotyczące każdego z prezentowanych kabli telewizyjnych. 

W naszym sklepie znajdziecie Państwo kable telewizyjne w oplotach czarnym i białym. Dostępne u nas kable TV posiadają oplot bawełniany. Dzięki niemu, bardzo dobrze łączą się one z wystrojem każdego domu czy też mieszkania. Bawełna prezentuje się o wiele lepiej niż tworzywa sztuczne. Oferujemy kable w różnych długościach – zależnie od zamówienia Klienta. Nasza rada: warto zawsze zakupić nieco dłuższy odcinek kabla. Podczas remontów i przemeblowań, kabel podłączony „na styk” może okazać się zbyt krótki i konieczne będzie zakupienie kolejnego. 

Podsumowując – wybór naszych kabli telewizyjnych to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Otrzymujecie Państwo doskonałej jakości produkt, który nie tylko prezentuje się efektownie, ale również jest wykonany według szeregu polskich norm.

Więcej

Kolorowe kable telewizyjne w oplocie - TV Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów