Gniazda, kontakty, włączniki

Kontakty i włączniki to bardzo ważne elementy instalacji elektrycznych. Jeśli zamierzamy je zainstalować w naszym domu, musimy pamiętać że ich rolą będzie też dobra prezencja w naszym domu bądź mieszkaniu. Specjalnie dla Państwa, przygotowaliśmy specjalne zestawy bakelitowych i porcelanowych łączników i kontaktów.

Dlaczego akurat bakelit i porcelana?
Materiały te posiadają dwie specyficzne cechy, tak istotne przy montażu instalacji elektrycznych. Po pierwsze – mają one bardzo dużą (dążącą do nieskończoności) rezystancję. Przy domowych napięciach i prądach zasilających nie ma żadnego ryzyka przebicia i porażenia prądem. Poza tym, bakelit i porcelana są bardzo stylowymi materiałami. Pierwszy z nich ma barwę głębokiej czerni, podczas gdy drugi – jest śnieżnobiały.

Dlaczego akurat nasze produkty?
Nasza oferta jest wyjątkowa z kilku powodów. Po pierwsze, oferowane przez nas włączniki i kontakty są bezpieczne dla użytkownika i nie powodują ryzyka porażenia prądem. Po drugie, wytrzymują one napięcie i natężenie prądu jakie możemy spotkać w domowych instalacjach 230V. Podobnie jak inne elementy instalacyjne, również i one wytrzymają duże obciążenie (sięgające 16A). Po trzecie, są one po prostu piękne. Śnieżnobiałe piękno porcelany i czarna zmysłowość bakelitu sprawiają, że można je umieścić w każdym wnętrzu.

Różne produkty dla różnych potrzeb.
Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Włączniki i kontakty to szeroko rozumiana gama produktów. Oferujemy kontakty (wszystkie z przewodem PE), łączniki dzwonkowe, ściemniacze czy gniazda telewizyjne. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłączniki o różnym sposobie działania. Niektóre z nich mają specjalną dźwignię, inne z kolei wyłączają się poprzez ruch specjalnym pokrętłem. Oferujemy również ramki, zarówno bakelitowe jak i porcelanowe. Nawet w przypadku, gdy nasze gniazdko zostanie uszkodzone, będziemy mogli wymienić ramkę na nową – posiadamy wzory dla wszystkich oferowanych przez nas produktów.

Trwałość czyli...?
Nasze łączniki i kontakty cechują się dużą trwałością. Kupując tego typu produkty u innych, mniej znanych producentów często spotykacie się Państwo z wadliwymi wyrobami. Nasze produkty mogą być wielokrotnie włączane i wyłączane. Zastosowane przez nas styki i połączenia gwarantują, że nawet po kilku latach, żaden z elementów wchodzących w skład łączników i kontaktów nie zostanie przepalony – również przy dużej częstotliwości przełączania. Ponadto styki są pokryte materiałami o skrajnie niewielkiej rezystancji – dzięki temu nie przekracza ona 0,5 Ohma na jednym łączeniu.

Podkategorie
Koszyk  

jest pusty