Kolorowe kable w oplocie

Nowość !
OFERUJEMY Kabel w oplocie w dowolnym przekroju - specjalnie produkowany do renowacji starych i zabytkowych samochodów w dowolnym kolorze.

Kable w oplocie – szczególnie te wyprodukowane przez nas - to niewątpliwie ciekawy element wystroju każdego wnętrza. Chyba każdy z Was zgodzi się z tym, że tradycyjne, czarne kable nie są zbyt dobrym materiałem dekoracyjnym. Ich wygląd jest nudny i praktycznie wcale nie pasuje do wnętrz naszych domów i mieszkań. Tym bardziej, powinniśmy docenić walory kabli w oplocie. Dlaczego właśnie nasze kable są najlepsze?

1. Kable w oplocie naszej produkcji, charakteryzują się pięknym wyglądem. Chociaż wiemy, że nie jest to najważniejszy aspekt, możemy stanowczo potwierdzić że wielu naszych klientów wybiera te produkty właśnie z tego powodu. W naszej ofercie, znajdziecie Państwo kable, które posiadają oploty o różnych barwach. Nie oferujemy wyłącznie nudnej bieli, czerni czy też połączenia tych obydwu kolorów. W naszej ofercie można znaleźć również kable z oplotem złotym, niebieskim, brązowym itd.
2. Oferowane przez nas kolorowe kable mogą występować w dwóch rodzajach. Niektóre z nich składają się z dwóch żył (przewód fazowy i neutralny) bądź też z trzech (w tym przypadku można podłączyć przewód ochronny). Kable w oplocie o dwóch żyłach są przeznaczone zwykle do domowych instalacji oświetleniowych – mamy tu na myśli różnego rodzaju lampki nocne itd. Tego typu oprawy oświetleniowe nie wymagają podłączenia przewodu ochronnego, gdyż zwykle nie posiadają one odpowiedniego przyłącza. Co więcej, każda z zawartych w kablu żył posiada pole przekroju równe 0,75 mm2. Taki przekrój pozwala na instalację przewodów w większości opraw oświetleniowych.
3. Wytrzymałość elektryczna. Nasze kable w oplotach (jak to jest wspomniane powyżej) posiadają przekrój o powierzchni 0,75 mm2. Oznacza to, że maksymalny prąd jaki może przez nie przepłynąć wynosi 10 A, co jest maksymalną wartością jeśli chodzi o instalacje oświetleniowe (zwykle zabezpieczane przez bezpieczniki C10). Gwarantujemy, że prąd o tak dużej wartości nie uszkodzi oferowanych przez nas kabli. Wbrew temu, co oferuje tzw „chińszczyzna”, nasze kable są zgodne z parametrami podanymi na opakowaniu.
4. Rodzaje oplotów. Kable oferowane przez nas są oplecione oplotami wykonanymi z tworzyw sztucznych (nylon) bądź też z jedwabiu. Każdy z tych materiałów charakteryzuje się dwoma, bardzo ważnymi parametrami. Po pierwsze, posiadają one bardzo dużą rezystancję, którą można uważać za osobną warstwę izolacyjną. Po drugie, nylon i jedwab są odporne na różnego rodzaju przetarcia, co zmniejsza do zera ryzyko porażenia prądem podczas mechanicznego oddziaływania na oplot i na izolację właściwą.
 

Koszyk  

jest pusty